Zrozumieć chorobę

– Hej, ja tu jestem zapomniałeś o mnie ? – pyta się ciało duszy

– Wiem, wiem i co z tego jak mi tak źle, czuję się okropnie, mam ogromne poczucie straty, żalu nie mam siły aby się Tobą zająć. Daj mi spokój. – mówi dusza

– Ależ nie dam. Dam ci znaki abyś mogła szybciej dojść do siebie i poradzić sobie z tym co Cię spotkało.- odpowiada ciało

Choroba to nienaturalny stan, chodź patrząc na stan obecny i społeczeństwo wymyślające co nowe choroby zastanawiam się czy ktoś jest zdrowy. Łączenie się z samym sobą to rozumienie sygnałów, które wysyła nam nasze ciało. Poprzez ból, cierpienie, chorobę i zdrowie przekazuje nam informacje. Poprzez pęd w jakim obecnie żyjemy tracimy więź.

Przestajemy rozumieć dlaczego nam się coś przytrafia i nie wiemy jak odzyskać równowagę. Zrozumienie choroby, bólu co ją wywołało powoduje rozpoczęcie procesu samouzdrawiania.

Wszystkie choroby to proces, które mają wcześniejszy początek w postaci bólu, napięć, kiedy je zauważymy na czas i popracujemy nad tym co je wywołało to początek twojej równowagi pomiędzy ciałem a duszą.

Popracuj zarówno nad swoim ciałem jak i duszą bo razem stanowią jedność.

Podaję przykładowy problem. Gardło – jeśli coś blokuje twoje gardło, bez wątpienia jest to strach i gniew. Mów wszystko, co czujesz.

Jeśli chcesz zrozumieć swój problem napisz, zadzwoń, skontaktuj się ze mną i koniecznie umów na sesję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *