Baba Mungu – książka

Podróż do Afryki pokazała mi jak bardzo jesteśmy, my ludzie oddaleni od Baba Mungu ( Bóg Ojciec). Moje Przygody w Tanzanii i wewnętrzne przeżycia zostały ukazane w historii o szamance, która jest biała i nie pasuje do otoczenia w którym się znalazła, ale pomimo tego odkrywa coś fantastycznego, o czym wcześniej nie wiedziała, lub nie zwracała na to uwagi. Tak świat dziki i jeszcze mało rozwinięty okazał się bardzo pouczający.

W książce można poczytać o obyczajach, które panują w Afryce. Jest to dobry przewodnik dla tych, którzy chcą trochę zabawić w takim kraju. Ukazuje też, w jakich warunkach żyją dzieci i jak są traktowane oraz oczywiście podejmuję tutaj problemy kobiet egzystencjalne zarówno w Polsce jak i w Tanzanii. Można doszukać się podobieństw kulturowych lub różnic.

Baba Mungu napisana jest w formie opowiadania, więc czyta się ją lekko. Jeśli coś w życiu Ci nie idzie i nie wiesz jak ruszyć dalej, to może po przeczytaniu jednej z wielu historii opisanych otrzymasz odpowiedzi co dalej zrobić.

Jestem przekonana, że kobiety znajdą tutaj dużo wspólnych przeżyć z główną bohaterką.

Dochód przeznaczam na cele charytatywne dla dzieci i kobiet. Będziemy robić różne webinary i kursy stacjonarne w Polsce i na świecie, które pozwolą się uporać z niektórymi problemami opisanymi w książce.

Zapraszam, też do podzielenia się swoimi refleksjami po przeczytaniu.

Tutaj załączam kilka recenzji książki.