Bez kategorii

Baba Mungu

Kiedy byłam dzieckiem moim największym marzeniem było uzdrawiać ludzi, wyobrażałam sobie że mam wielką moc i kładę na kimś ręce a oni są zdrowi. Czasem mi się to udawało, więc myślałam że tak ma każdy. Potem zaczęłam dorastać i ta moc jakby we mnie znikła.

Ale ona nie znikła, to ja przestałam wierzyć i kochać siebie i w Ciebie Baba Mungu.

Moje doświadczenia życiowe pozwoliły mi się obudzić, aby znów ujrzeć światło i dojrzeć oczy Twoje Baba Mungu skierowane na mnie.

Zdaję sobie sprawę, że ta książka dla mnie może być ostatnim momentem kiedy ujrzę ziemię polską, stąd taki wielki opór przed dokończeniem jej. Ale jak to myślę to czuję i słyszę słowa „ Nie lękajcie się „ i przestaję się bać.

Książka ma na celu w Tobie drogi czytelniku wzbudzić na tyle silne emocje, abyś spojrzał na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Chcę abyś ujrzał prawdę, swoją prawdę i ujrzał drogę do wolności nie tylko swojej ale całego narodu.

Kocham swoje dzieci i rodzinę, dlatego dalej we mnie drzemią ludzkie uczucia i pragnienie dobra dla nich i dla mojej rodziny i oczywiście to, że chcę z nimi przebywać i widzieć jak dorastają oni i ich dzieci. Jednak potrzeba opowiedzenia światu historii, która może odmienić losy całego państwa jest znacznie silniejsza. Tak pisząc te słowa boję się i ufam, że jednak pomimo wszystko będę mogła swobodnie się poruszać po  świecie tak jak było do tej pory.

Ufam, że ta książka odmieni miliony ludzkich serc, co da ludziom siłę, a zwłaszcza tobie drogi czytelniku do zmiany sposobu myślenia i wprowadzenia w życie swoich własnych wartości bez obawy o utratę swoich dóbr, swojej rodziny, zdrowia czy życia. Mam nadzieję że dzięki miłości z jaką jest napisana do Baba Mungu ( Boga Ojca) da Ci wielką moc do stworzenia swojego świata pełnego harmonii, miłości i pokoju.

Całość dochodu ze sprzedaży tej książki jest przeznaczona na cele dobroczynne i edukacyjne, na rzecz czynienia dobra, przede wszystkim dla kobiet i dzieci.

Recenzja książki Agnieszka Każmierczak

Recenzja mojej książki Baba Mungu od Agnieszki Kaźmierczak
“W świecie gdzie rządzi pieniądz, przemoc i bezprawie bardzo trudno znaleźć pocieszenie. Zewsząd otoczeni jesteśmy informacjami o demonstracjach, strajkach, gwałtach i zbrodniach.
Świat opanował strach spowodowany szalejącą epidemią.Coraz trudniej znaleźć nam czas na radość i wypoczynek. Warto jednak znaleźć choć chwilkę by wyrwać się ze szponów zła i dostrzec iskierkę nadziei.
Gorąco polecam pozycje ” Baba Mungu” autorstwa cenionej szamanki i uzdrowicielki Agnieszki Pawłowskiej. Książka w cudowny sposób przedstawia nam , jak wielką radość może sprawić nam obcowanie ze Stwórcą. Autorka opisując swoją podróż po Tanzanii przybliża nam obraz Boga i przekonuje nas jak wielkie korzyści niesie zaufanie i czyste serce. Pokazując z jakimi problemami zmagają się mieszkańcy Czarnego Lądu, odnajduje w sobie silę i pokłady bezgranicznej wiary. Książka napisana jest prostym i przejrzystym językiem, przybliża nam świat jakiego nie znamy , tragedie i dramat mieszkańców Tanzanii a jednocześnie walkę jaka ta dzielna kobieta stacza co dnia , aby wyrwać mieszkańców z kręgu zła i ciemnoty. Pozycja ukazuje , ze nawet na dnie piekła można odnaleźć światło, które rozświetli nasze życie. Pozwoli nam uwierzyć w moc większą od nas i w to, ze nie jesteśmy sami w tej walce. Polecam ja każdemu kto stracił wiarę i zwątpił w istnienie Boga, ponieważ odkryje dzięki niej , ze codziennie mamy szanse Go spotkać i doświadczyć Jego Miłości.

Recencja książki od Anety Delęgi

Pierwsze myśli po przeczytaniu książki Baba Mungu były następujące ”dostałam odpowiedź na moje wszystkie pytania”. A teraz bardziej zrozumiale dla wszystkich: od pierwszego akapitu poczułam więź z tym co największe – poczułam wolność, nadzieję i spełnienie. Musiałam na chwile się zatrzymać żeby moc upajać się tym, co czułam. Ciekawość jednak zwyciężyła i wróciłam do czytania. Ale to już nie było zwykłe odczytywanie tekstu. Byłam oczyszczona i wolna od uprzedzeń, oczekiwań i pragnień. Wielkie światło we mnie, które wkroczyło po przeczytaniu pierwszego akapitu powodowało, że następne treści wypełniały moje wnętrze powodując coraz to większy zachwyt. Musiałam nie raz czytając przerwać, popatrzeć przed siebie i dać sobie czas na odczucie tego, co płynęło z treści jak białe niewyobrażalnie ciepłe światło, które w jakiś sposób dotykało mojej duszy. Dawało niesamowite ukojenie i nadzieje, ze Baba Mungu zawsze nami kieruje i daje nam to co najlepsze dla nas. Wystarczy tak naprawdę zaufać puścić wszystkie opory i zanurzyć się w pustce, żeby paradoksalnie w pustej przestrzeni odnaleźć wszystko to, co jest nam potrzebne. Historie opisane w książce uczą zaufania i kruszą ramy systemowe, w których wzrastamy i które uważamy za swoje. One tak naprawdę nie są nasze. Nasza jest chęć bycia wolnym, ciekawym świata ale nieciekawskim. Nasza jest chęć poddania się nieznanemu z pełną ufnością, ze jesteśmy prowadzeni tam, gdzie jest nasz prawdziwy dom. Nie chce w tej recenzji zdradzać treści historii przedstawionych w książce, dlatego napisałam o moich odczuciach, które może zachęcą was do przeczytania czegoś, co niesie światło przez świat i czyni dobro nie tylko dla dzieci w Afryce, ale w każdym sercu, które dotknęło tego tekstu.

Aneta Delęga

https://edu.kluczsalomona.com/s/baba-mungu-agnieszka-pawlowska-ksiazka-fizyczna.html?fbclid=IwAR3Aui1iUCSoGeOQWKzX337IPQdmNZmqhi4uTGP9mfe-hhTdYu8kOoV-pGY

https://edu.kluczsalomona.com/s/babamungu.html?fbclid=IwAR0nRwoRwKUin2SxgPRYZH8cjBZSwvSmpe0z6F7jEWX32tw5jmgGpoDBQJs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *